Wszywka Alkoholowa

Wykwalifikowany personel i nowoczesny gabinet!

Wnaszym zespole pracują sami sprawdzeni i doświadczeni lekarze, którzy do leczenia swoich Pacjentów podchodzą rzetelnie, życzliwie i z pełną uważnością
Nasz nowoczesny gabinet zabiegowy to miejsce, w którym korzystamy tylko z profesjonalnego i najlepszego sprzętu. Dzięki temu wszycie wszywki przebiega szybko i sprawnie, minimalizując ryzyko zakażeń podczas zabiegu chirurgicznego.

Sam zabieg trwa maksymalnie pół godziny, podczas których stale kontrolowany jest stan pacjenta i w czasie którego dbamy o jego komfort psychiczny oraz fizyczny.
Po przebyciu zabiegu, każdy z pacjentów otrzymuje zaświadczenie potwierdzające umieszczenie w jego ciele Esperalu. Zostaje również szczegółowo poinformowany o zaleceniach poza biegu, oraz o skutkach spożycia alkoholu w trakcie działania wszywki.

Dzięki nabytym umiejętnościom w praktyce zawodowej, cechuje nas wysoki profesjonalizm, precyzja, szybkość a także pewność w działaniu oraz dbałość o najwyższy komfort dla każdego Pacjenta

Nasze długoletnie doświadczenie w pomocy z problemem alkoholowym oraz ciągłe doszkalanie kadry medycznej powoduje, że jesteśmy w pełni profesjonalną placówką, która skutecznie przeprowadza zabiegi wszycia wszywki alkoholowej.

Jeżeli Ty lub ktoś z Twojego najbliższego otoczenia zmaga się z problemem alkoholowym, nie zwlekaj i zgłoś się do nas! Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, cechuje nas pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta oraz pełna dyskrecja.