Zabieg implantacji

Wszywka alkoholowa Esperal Inowrocław

Wszywka alkoholowa Esperal - Twoje miejsce w samym sercu Inowrocławia

Zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu chirurgicznego, który znalazł swoje miejsce w centralnym punkcie Inowrocławia. Lokalizacja jest nie tylko wygodna, ale również sprzyja dyskrecji i komfortowi naszych pacjentów.

W naszym gabinecie panuje atmosfera spokoju i dyskrecji, co sprzyja komfortowi osób poszukujących wsparcia w walce z alkoholizmem. Oferujemy nie tylko implantację wszywki alkoholowej, ale również różnorodne zabiegi, takie jak usuwanie zmian skórnych. Choć w Inowrocławiu funkcjonuje wiele miejsc oferujących podobne usługi, tylko nieliczne charakteryzują się tak wysokim poziomem profesjonalizmu i dbałością o bezpieczeństwo pacjenta jak nasze.

Proces wszycia Esperalu, skutecznego leku wspomagającego leczenie choroby alkoholowej, polega na umieszczaniu indywidualnie dobranej dawki leku pod skórą, w dyskretnych miejscach na pośladkach. Jest to inwestycja w zdrowie za jedyne 550 zł. Dzięki temu lek jest stopniowo uwalniany do organizmu. Jego bezpieczeństwo jest gwarantowane - nie powoduje skutków ubocznych, o ile pacjent unika spożywania alkoholu. Reakcja na spożycie alkoholu jest natomiast mocno nieprzyjemna, skutecznie odstrasza od sięgania po kolejny kieliszek. Proces implantacji wszywki jest całkowicie bezbolesny, a ślady po nim znikają po zaledwie dwóch tygodniach.

Po każdym zabiegu pacjent otrzymuje zaświadczenie od lekarza chirurga. Jest to gwarancja najwyższej jakości naszych usług oraz potwierdzenie profesjonalizmu całego zabiegu.

Gwarantujemy kompleksową opiekę zarówno podczas, jak i po zabiegu, wszystko w jednej, atrakcyjnej cenie.

10297
Zadowoleni pacjenci
healing
8
Miastach
favorite_border
24
Personel medyczny

Czy wszywka alkoholowa Esperal jest bezpieczna?

Esperal, pierwotnie produkowany przez Polfa Warszawa S.A., miał swoją premierę na rynku medycznym wiele lat temu. Wprawdzie produkcja została zawieszona w 2009 roku, to jednak w 2018 roku lek powrócił, tym razem pod nazwą "Disulfiram WZF", nadal produkowany przez tę samą firmę. Współcześnie termin Esperal jest używany jako potoczna nazwa wszywki alkoholowej.

Sam lek Esperal uważany jest za bezpieczny, jednak jak każdy medykament, posiada pewne przeciwwskazania. W szczególności osoby cierpiące na problemy sercowo-naczyniowe, marskość wątroby czy schorzenia wieńcowe powinny zachować ostrożność. Decyzja o wszyciu wszywki Esperal powinna być dokładnie przemyślana i podjęta po konsultacji z lekarzem chirurgiem.

Warto również pamiętać, że spożywanie alkoholu po wszyciu wszywki Esperal może prowadzić do silnych reakcji niepożądanych. Mogą one objawiać się zaczerwienieniem twarzy, bólem głowy, trudnościami w oddychaniu, kołataniem serca, nadmiernym poceniem się oraz uczuciem lęku.

Mimo potencjalnych ryzyk, wiele osób potwierdza skuteczność terapeutyczną Esperalu. Dzięki wszywce alkoholowej wielu ludzi odzyskało kontrolę nad swoim życiem i porzuciło niezdrowe nawyki. Jeżeli zastanawiasz się nad implantacją wszywki alkoholowej, znanej też jako "Esperal", zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Wszywki alkoholowe a ich działanie

Disulfiram, potocznie znany jako Esperal, jest obecnie uważany za jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w leczeniu alkoholizmu. Główna idea wszywki alkoholowej polega na implantacji jej pod skórą, dzięki czemu substancja aktywna stale działa w organizmie. Efektem tego jest wymuszona, długotrwała abstynencja alkoholowa, trwająca około roku. Gdy pacjent łamie zakaz spożywania alkoholu, występują nieprzyjemne objawy wynikające z interakcji między disulfiramem a alkoholem. Chociaż wszywka alkoholowa Inowrocław nie eliminuje potrzeby spożywania alkoholu, strach przed nieprzyjemnymi skutkami spożycia, które mogą trwać nawet do 10 godzin, odstrasza wielu od sięgnięcia po alkohol.

Wszywka Esperalu w Inowrocław - dlaczego jest to dobre rozwiązanie?

Spożywanie alkoholu w nadmiarze niszczy nie tylko organizm osoby uzależnionej, ale często przekształca ją w kłopotliwego towarzysza dla najbliższych. Dlatego rodziny osób uzależnionych powinny rozważyć wszycie wszywki alkoholowej jako potencjalne rozwiązanie problemu. Procedura wszycia Esperalu jest całkowicie bezpieczna i nie wpływa negatywnie na codzienne życie pacjenta. W naszym gabinecie chirurgicznym zapewniamy oryginalność stosowanego leku, a dodatkowo proponowana przez nas cena za zabieg jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w okolicy. Nasz doświadczony zespół medyczny zajmuje się także innymi drobnymi zabiegami chirurgicznymi, takimi jak usuwanie znamion czy ropni, co daje gwarancję profesjonalizmu również w przypadku implantacji Esperalu.

Zabieg implantacji
 • Szczegółowy wywiad lekarski, pozwalający określić stan zdrowia Pacjenta.
 • Indywidualne ustalenie dawki leku, która zostanie wszyta Pacjentowi.
 • Poinformowanie Pacjenta o skutkach ubocznych wynikających ze spożycia alkoholu w trakcie wszytego leku.
 • Wypełnienie zgody wymaganej do przeprowadzenia zabiegu.
 • Podanie znieczulenie miejscowego przez rozpoczęciem zabiegu.
 • Podskórne umieszczenie leku w miejscu wskazanym przez Pacjenta (pośladek, okolice łopatki).
 • Wypisanie zaświadczenia o przebytym zabiegu.
 • Wydanie karty z zaleceniami po zabiegu.
 • Wizyta kontrolna sprawdzająca gojenie się rany.
550zł

Esperal Inowrocław – wszywki pomagające w walce z alkoholizmem

W Polsce problem nadużywania alkoholu dotyka przeszło 3 milionów obywateli. Choć leczenie alkoholizmu często opiera się na terapii psychologicznej, nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. W wielu przypadkach eksperci zalecają połączenie terapii psychologicznej z odpowiednimi środkami farmakologicznymi, by skutecznie pomóc pacjentowi. Esperal, czyli popularna wszywka alkoholowa, jest jednym z takich środków. Implantacja wszywki zapewniającej około roczną abstynencję od alkoholu stanowi doskonałą podstawę do późniejszego włączenia terapii psychologicznej, która po takim okresie może okazać się znacznie bardziej skuteczna.

Wszywka alkoholowa Inowrocław – jak się do tego przygotować?

Sam zabieg wszycia wszywki Esperal nie jest skomplikowany i nie wymaga od pacjenta specjalnych przygotowań. Kluczowe jest jednak, by pacjent nie spożywał alkoholu przed planowanym zabiegiem. Picie alkoholu tuż przed wszyciem wszywki może prowadzić do intensywnych i nieprzyjemnych objawów już tuż po zabiegu. Przed przystąpieniem do procedury lekarz chirurg dokładnie konsultuje się z pacjentem, przeprowadzając szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

Czy Esperal ma skutki uboczne? Jakie są zalecenia po jego wszyciu?

Wszywka alkoholowa, znana również jako Esperal, sama w sobie nie wywołuje skutków ubocznych i nie wpływa negatywnie na codzienne funkcjonowanie pacjenta. Jednakże kluczowym warunkiem jej bezproblemowego działania jest abstynencja od alkoholu. Po implantacji Esperalu nie tylko tradycyjne spożywanie alkoholu jest niewskazane. Pacjent powinien również unikać:

 • płynów stomatologicznych zawierających alkohol
 • słodyczy z choćby śladową ilością alkoholu
 • medykamentów, w których skład wchodzi alkohol
 • produktów z octem, takich jak niektóre sosy
 • perfum czy wód toaletowych bazujących na alkoholu, ponieważ mogą one wywołać reakcje alergiczne na skórze

Jak Esperal wspiera walkę z alkoholizmem?

Esperal Inowrocław działa jako swoisty odstraszacz i stanowi ważne wsparcie w procesie terapii alkoholizmu, często prowadzonej pod okiem specjalisty. Pomaga pacjentowi w podjęciu decyzji o trzeźwości. Wiemy, jak trudne jest odcięcie się od alkoholu i powrót do życia bez niego. W obliczu nawrotów uzależnienia, specjaliści często wskazują na Esperal jako dodatkowe wsparcie terapeutyczne. Niestety, w sytuacjach silnej potrzeby spożycia alkoholu czy podczas zatrucia, ciężko jest zacząć lub kontynuować terapię. Esperal działa również jako bariera przed nadmiernym spożyciem alkoholu, które jest niebezpieczne dla zdrowia.

Za pomocą tej wszywki pacjent zyskuje pewność siebie w dążeniu do trzeźwości. Nawet jedno negatywne doświadczenie spożycia alkoholu podczas posiadania wszytego Esperalu może diametralnie zmienić perspektywę pacjenta na temat picia. Esperal potęguje objawy zatrucia alkoholem, co pozwala osobie uzależnionej zrozumieć, jak toksyczny i szkodliwy może być alkohol. Często osoby uzależnione, regularnie spożywające nawet niewielkie ilości alkoholu, nie zdają sobie sprawy z jego destrukcyjnego wpływu. Dzięki Esperalowi można to dostrzec i podjąć działania naprawcze.

Jak skutecznie łączyć lek Esperal z terapią alkoholową?

Leczenie uzależnienia od alkoholu to złożony proces, w którym ważna jest kompleksowa terapia. wszywka alkoholowa Inowrocław, jest jednym z narzędzi wspierających ten proces, jednak jego skuteczność jest największa, gdy jest stosowany w połączeniu z terapią psychologiczną.

Chociaż działanie Esperalu trwa do 12 miesięcy, nie jest on rozwiązaniem całkowicie eliminującym problem. Wielu pacjentów, po zakończeniu jego działania, wraca do dawnych nawyków. Dlatego tak istotne jest równoczesne korzystanie z terapii, która pomoże nam zrozumieć przyczyny naszego uzależnienia i nauczyć się radzić sobie z nim.

Przed rozpoczęciem leczenia Esperalem warto zastanowić się nad odtruciem alkoholowym. Lek ten działa poprzez nasilenie objawów zatrucia alkoholowego, co ma na celu wywołać awersję do alkoholu. Skutki takie jak ból głowy, wymioty czy drżenie mięśni stają się znacznie bardziej intensywne, co skutecznie odstrasza od sięgania po kolejne dawki.

Jednak samo zastosowanie Esperalu nie wystarczy. Kluczowe jest kontynuowanie terapii, by zrozumieć swoje uzależnienie i nauczyć się z nim żyć. Podczas sesji terapeutycznych pacjent uczy się radzenia sobie z emocjami, poznaje swoje nastawienie do alkoholu i uczy się nowych, zdrowych nawyków.

Ważnym elementem wsparcia są też zajęcia grupowe oraz indywidualne konsultacje z terapeutą. Pomagają one w zrozumieniu siebie, swoich problemów i uczą radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Ponadto włączenie do procesu terapeutycznego rodziny i bliskich zapewnia pacjentowi wsparcie od najważniejszych dla niego osób.

Współdziałanie wszywki alkoholowej z terapią psychologiczną zwiększa szansę na trwałą trzeźwość. Chociaż sama wszywka nie daje pełnej gwarancji sukcesu, jej połączenie z kompleksową terapią z pewnością przynosi znacznie lepsze efekty.

Nasza poradnia znajduje się w samym sercu Inowrocławia. Przyjmujemy pacjentów w przyjaznym i ciepłym otoczeniu, oferując profesjonalny zabieg wszycia wszywki alkoholowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Za całościowy zabieg pobieramy opłatę w wysokości 550 zł. W tej cenie zawarte są wszystkie niezbędne elementy: szwy rozpuszczalne, znieczulenie miejscowe oraz konsultacja chirurgiczna. Warto podkreślić, że antybiotyk nie jest konieczny, jeśli wszywka alkoholowa zostanie prawidłowo zaaplikowana.
Tak, po każdym zabiegu lekarz chirurg dostarcza pacjentowi zaświadczenie. Możesz je przedstawić pracodawcy, kuratorowi sądowemu czy w sądzie. To dodatkowa gwarancja dla pacjenta, że procedura została przeprowadzona profesjonalnie, a użyty Esperal Inowrocław jest oryginalny.
Tak, używamy wyłącznie oryginalnego leku, zakupionego bezpośrednio od renomowanego producenta - Polfa Warszawa, pod nazwą Disulfiram. Poza tym, jak już wspomniano, każdy pacjent otrzymuje zaświadczenie, które potwierdza oryginalność użytego leku.
Nie, nie musisz się obawiać bólu. Zabieg wszycia Esperalu jest całkowicie bezbolesny, dzięki zastosowaniu głębokiego znieczulenia miejscowego.

Zaawansowane podejście do sterylności i bezpieczeństwa pacjenta

Zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta to dla nas priorytet. Z tego względu kładziemy szczególny nacisk na środki ostrożności podczas każdego zabiegu.

W naszym gabinecie zawsze dbamy o zachowanie najwyższych standardów sterylności. Działania te mają na celu zapewnienie, że każdy pacjent jest chroniony przed wszelkimi zagrożeniami zdrowotnymi.

Podczas zabiegu używamy wyłącznie oryginalnego leku Esperal. Po zakończeniu procedury, lekarz chirurg wręcza pacjentowi zaświadczenie o zastosowaniu oryginalnego leku. Dzięki temu pacjent ma pewność, że umieszczona w jego ciele wszywka jest oryginalna.

Warto zaznaczyć, że dolegliwości bólowe podczas zabiegu są minimalne. Dzięki wykorzystaniu skutecznego znieczulenia miejscowego, pacjent przechodzi przez procedurę bez większego dyskomfortu. Samo umieszczanie wszywki alkoholowej odbywa się pod skórą. Następnie, miejsce wszycia jest precyzyjnie zamykane za pomocą szwów wchłanialnych, co przyspiesza proces gojenia i minimalizuje ryzyko powikłań.